Witamy na forumoswiatowe.com.pl Dzisiaj jest: Listopad 22 2017 03:52:40
Jak podoba Ci się nowa odsłona?

Bardzo mi się podoba

Dobry wybór

Nie podoba mi się zupełnie

Mocno przeciętny wygląd

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualności
Nowy projekt "Z PZU po lekcjach" - Czytaj więcej

Nowy projekt "Z PZU po lekcjach"

Już 1 września rozpoczynają się działania projektu „LOTNI - Logika, Obserwacja, Turystyka, Nauka, Integracja”, na którego realizację Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zdobyło dotację w ramach programu „Z PZU po lekcjach” Fundacji PZU.

Projekt ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z terenu wiejskiego gminy Klucze poprzez ich wszechstronną aktywizację oraz szukanie i promowanie innowacyjnych narzędzi i metod edukacyjnych atrakcyjnych dla ucznia w terminie od 1.09.2017r.-30.06.2018r.

Działania projektu będą podzielone na kilka modułów. Strefa Naukowa Być jak ... Mikołaj Kopernik, czyli Mali poszukiwacze gwiazd" zainspiruje uczniów do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi na tematy naukowe. Kolejna Strefa Krajoznawczo - Turystyczna "Od piasków pustyni ..." będzie miała na celu kształtowanie i rozwijanie wiedzy w zakresie nauk przyrodniczych, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz zachęcania dzieci do samodzielnego poznawania ziemi ojczystej i najbliższego otoczenia. Strefa logicznego myślenia to rozwijające zabawy matematyczne kształtujące myślenie abstrakcyjno – logiczne, zajęcia szachowe i robotyka. Ostatnia Strefa Młodego Fotoreportera to vademecum dziennikarstwa i fotografii dokumentujące działania projektu.

Projekt realizowany będzie w szkołach w Kluczach, Kwaśniowie Dolnym i Ryczówku. Na początku września zostanie opracowany i udostępniony harmonogram działań.dnia sierpień 24 2017 · 0 komentarzy · 188 czytań ·Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright by forumoswiatowe.com.pl 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone